Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem De tento počítač dolepšit? [Přímou odpověd !]

mam
Ati Radeon HD 2400 pro 512MB AGP 8x četl jsem něco o Ati Radeon HD 4600 1GB.
AMD Athlon XP 2500+ [1,8Ghz] Šel by dolepšit ? :-O
1,5 GB Ram Hodíse navýšit na 2 GB ?
Windows XP Professilnal
Zdroj 450W
Monitor Plug and Play
Můžu toho dost zlepšit ?
Prosím o přímou odpověd bez lhaní. ! :-) Děkuju.

Ne. Když si koupí nové cpu, desku a grafiku, bude si muset nejspíš koupit i nové paměti, protože staré DDR co mu zbudou do nové desky nenacpe. Pak zjistí že jeho čínský 350W zdroj to neutáhne a koupí ještě zdroj. Atd. atd.,

...takže si vlastně koupí celý nový počítač, jak tu už bylo několikrát řečeno.
Pak si ten Crysis zahraje.. pak jo. I na max.

no má tam napsáno 450w a nevim co má za paměti...ale zdroj by mohl stačit a za 2500 se dá koupi radeon 4850 za 1700 procak a na desku ti stačí 1300 za 800 si koupí 2 gb ram a máš 700 kč na zdroj když si pridáš 600 tak máš 500w seasonica bo něco takového a máš nové pc!

Pokus se někde ten krám prodat za maximálně 1500 (a to budeš fakt rád a kupujícímu líbat ruce, i když někdy se najde BFU co si to koupí za 4 klacky, stačí dodat slova super ultra výkon atd. :-)), taky jsem měl starý střep (soc. A, AGP) a v únoru jsem se rozhodl že to nemá cenu už 6. rokem udržovat, investoval jsem 13 tisíc do nového PC (C2D E8400, 4GB RAM) a teď si klidně můžu s klidným svědomím říct, že to na běžnou práci (nějaké obrázky, video, internet, programování, kancl práce, nějaké hry) vydrží 4 roky a až mi výkon nebude stačit tak trochu přetaktuju procesor a seženu do toho třeba HD4850 a budu zase tak rok v klidu a co bude za 4 roky a v jaké cenové hladině, to ví jen Bůh a Aštar Šerán. A teď smysl toho, co jsem napsal (a opakuje se to tu asi tak 50x):

Nemá cenu investovat do tohohle střepu, dej to někomu v bazaru za pár kaček a kup si za 6 tisíc nějaký PC třeba na aukru nebo se někdo bude zbavovat svého relativně výkonného PC, tak to můžeš taky v klidu vzít...

PS: Ten skok z AMD Sempron 1,6Ghz na Core 2 Duo E8400 @ 3Ghz byl skutečně hodně vysoký :-).

Pro 100% jistotu by bylo dobré znát ještě typ základní desky, která určuje co do ní lze dát. Ale na 90% si myslím, že to opravdu nemá cenu, pravděpodobně by asi byl i problém sehnat např. vhodný procesor. Nechceš-li to prodávat, dej to někomu v rodině na kancelářskou práci.