Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdiel medzi analog a DVI u LCD

Toto je moja prvá opýtačka v tejto poradni.
Aký je okom postrehnutelný a v čom rozdielny myslím kvalitatívne ak je LCD pripojené - analog a DVI?Ď.

Verte,bude aj horšie!

[mod]upraven titulek -> původně "Rozdiel" (host)[/mod]

Nemam predhistorický kus.Je to Eizo M1700 a bolo nastavených šesť monitorov tejto značky a bolo to na všetkých.Hlavne ide o to či si dobre porozumel čo myslime.Takto je to ťažko vysvetliť.Aj ja som ho hned reklamoval,ale je to tak ako píšem.Škoda že ti to nemôžem predviesť.