Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čas CPU?

Mohl by mi někdo osvětlit, co znamená "čas CPU" ve správci úloh systému Windows? Některé procesy už mi běží docela dlouho a čas CPU mají nízký, jiný zase docela dost vysoký..

[procesy1wz.jpg]

Win32 programy (na rozdil od DOS programu) umi se systemem komunikovat.
Procesor pravidelne rozdeluje svuj vypocetni cas mezi procesy podle proirity. Proste obchazi dokola spustene procesy a pta se, zda neco potrebuji delat. Procesy s vyssi prioritou obchazi casteji. Pokud proces nema co napraci, jde k dalsimu.
Je to takovy chodi Pesek okolo...