Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Tank přišel z hospody

Tank přišel teď z hospody. Z konzumace - 4xzubr, 5x démom (pivo 13voltů),koktejly- malá smrt /jaskási směs 4 rumů/, mochito, bloody mary, 2xvodka s džusem, 2x jelcin, z donucení - křepčení na parketu, jakejsi úlovek aj byl - včetně doprovodu domů jak za starejch časů když sem byl mladší...nic nebylo ale phone máme:-)
kurva dneska byl fakt moc dobrej den:-)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
:-D hlava zatím ok. jde se jíst.
MM_tank 13.09.2009 11:46
MM_tank
Nezapomeň slečně zavolat, ale ne hned!
Fuente 13.09.2009 13:44
Fuente
Dívný číslo funguje. To jsem moc zvědavej jak vypadá bez růžových brýlí 2,5promile:-)
MM_tank 14.09.2009 18:05
MM_tank
To mi připomnělo, co mi kdysi vyprávěl kamarád, Taky se jednou takhle nějak seznámil a za slečnou je…
Zarniwúp 14.09.2009 18:09
Zarniwúp
Tak to mi pripomína spolužiaka ktorý nás kedysi dávno poprosil: "Chalani, choďte vedľa do potravín,… poslední
deadhead 14.09.2009 19:28
deadhead

To mi připomnělo, co mi kdysi vyprávěl kamarád,
Taky se jednou takhle nějak seznámil a za slečnou jel vlakem. Dorazil do cílové zastávky a tak kouká z okýnka a najednou: "kristovanoho, to je vona" (jak se tam tak rozhlížela po peróně a čekala, až vyleze z vlaku).
Zalomil to pod okýnko a přidal si dalších třicet kiláků neplánované cesty do další "volné" stanice. :-D

Tak to mi pripomína spolužiaka ktorý nás kedysi dávno poprosil: "Chalani, choďte vedľa do potravín, v pokladni pracuje jedna baba, obzrite si ju a príďte mi povedať ako vyzerá". Na otázku či si ju teda nemôže omrknúť sám skonštatoval: "No, ja som s ňou bol už trikrát von, ale triezvy som ju ešte nevidel".

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru