Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč mi nejde naformátovat flash disk Corsair Voyager?

Potřeboval bych poradit-mám nový flash disk Corsair Voyager,ale nejde mi vůbec neformátovat...Stále mi to píše-systém Windows nemohl dokončit formátování.Počítač ho sice najde,ale bez formátování nelze použít (mám W Vista). A taky je mi divné,že má pouze varianty formátování na NTFS nebo exFAT,ale nějak mi tam chybí FAT32...Com s tím mám dělat? Díky

Mám flashku Kingston 16GB ( 946 ) a už ji nějakou dobu mám, ale teď najednou zničehonic ji počítač ani nechce přijmout. Sice ji vidí, ale hlásí, že k ní nemá přístup. Zkoušel jsem různé způsoby formátování, ale marně. Hlásí, že "nemůže naformátovat, protože nemůže získat přístup." Myslíte, že s tím půjde něco udělat nebo je po ní?