Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WWW editory

Ahojte,

rad bych poradit nejaky dobry editor. zacinam delat v asp a php a rad bych nejaky kvalitni (pokud mozno free) vyvojovy prostredi. docela dobry by bylo, aby umel doplnovat kod (jako treba elipse a mnohe dalsi pro javu)
znate?

Mne je nesympatický Windows a tiež ho používam. Takže si asi chcel povedať, že ten program nevyhovuje tvojej špecifikácii, nie? Lebo mne Windows vyhovuje, preto ho používam, ale nesympatický mi je.;-)

Toto nie je myslené ako provokácia, ale vysvetlenie, že nie všetko vyzerá tak ako chceme, ale to hlavne aspoň dokáže to čo chceme. Stačí ako vysvetlenie?

Mne je nesympatický dial-up a tiež ho musím používať :-D:.(

LucKobRa

P.S.: Odkaz pre msx.: Fakt som tu našiel iba prijať všetky správy z jedného threadu, ale ja to chcem nastaviť hromadne, tak ako na zive.sk. Že si nastavím aby mi prichádzali odpovede a nebudem to musiet na každom threade znova klikať :-) Neviem či ma pochopíš... Ser na to :-) Maj sa.