Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WWW editory

Ahojte,

rad bych poradit nejaky dobry editor. zacinam delat v asp a php a rad bych nejaky kvalitni (pokud mozno free) vyvojovy prostredi. docela dobry by bylo, aby umel doplnovat kod (jako treba elipse a mnohe dalsi pro javu)
znate?

No vidíš to, to jsi mi připomněl... 1st Page jsem taky v počátcích používal, bohužel pak se zastavil vývoj - autoři stále slibovali a odkládali novou verzi... A teď jsem se podíval a co myslíš? Měl ho tam... :-DFirst Page 2006 Version 3.0 FINAL. Tak jej budu muset ze zvědavosti vyzkoušet...

"...jinak pspad je mi nesympaticky..."

Mě (a možná i autora ;-) ) by zajímalo, co ti je na něm nesympatického? Trochu nechápu tvoji logiku - říkáš, že PSPad jsi zkoušel, ale nechceš ho, přesto jsi čekal, že ti ho tady poradíme. Tak jsi to mohl napsat hned do svého dotazu a ušetřil bys čas sobě i ostatním. A když nevíme, co ti je na PSPadu nesympatického, jak ti můžeme poradit něco jiného, co by ti vyhovovalo?

nechtel jsem vyvolavat zlou krev uz tim, ze pspad zminim...nevim co konkretne nelibi se me design (ted cekam, ze pujde skinovat jak divej:)
jinak jsem mel namysli spise vyvojove prostredi nez "vylepsenej" notepad...
padnul mi do oka homesite, je sice pravda, ze je to palka, ale asi se s webem budu muset zabyvat i nadale tak se snad ta ivestice vyplati. zatim vyzkousim trial a uvidime jestli nenarazim na neco lepsiho...

Design? ::) No ikonky jdou změnit, jinak nevím, co bys na tom chtěl skinovat...
Pokud jsi chtěl vývojové prostředí, tak zkus ten PHP Designer, jak jsem doporučoval.

Homesite je špička a hodně lidí na něj nedá dopustit - ale zadání bylo free program. A Homesite měl nějaké problémy s kódováním češtiny...

Já vím.... jde o to, že HTML a XHTML používají stejnou příponu souboru (html), tak pokud píšeš stránky v XHTML, stačí si nastavit patřičnou šablonu jako výchozí... Alespoň tak nějak to myslím Jan Fiala vysvětloval, když se ho na to kdysi někdo někde ptal...

Mne je nesympatický Windows a tiež ho používam. Takže si asi chcel povedať, že ten program nevyhovuje tvojej špecifikácii, nie? Lebo mne Windows vyhovuje, preto ho používam, ale nesympatický mi je.;-)

Toto nie je myslené ako provokácia, ale vysvetlenie, že nie všetko vyzerá tak ako chceme, ale to hlavne aspoň dokáže to čo chceme. Stačí ako vysvetlenie?

Mne je nesympatický dial-up a tiež ho musím používať :-D:.(

LucKobRa

P.S.: Odkaz pre msx.: Fakt som tu našiel iba prijať všetky správy z jedného threadu, ale ja to chcem nastaviť hromadne, tak ako na zive.sk. Že si nastavím aby mi prichádzali odpovede a nebudem to musiet na každom threade znova klikať :-) Neviem či ma pochopíš... Ser na to :-) Maj sa.