Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno THunderbird - grafický podpis

Je možné nastaviť podpis emailu s grafickým obrázkom do Thunderbirdu? Ako tak pozerám po Internete, našiel som akurát dosť krkolomný spôsob na nastavenie textovej podoby podpisu cez TXT súbor.

To isto nie, potrebujem dať do podpisu presne určený obrázok.

Doplnené: Obrázok som teda dal miesto textového podpisu a zobralo to, ale nebolo by odveci, keby mi fungoval aj kombinovaný podpis, čiže HTML.

Akože to dokážem. Ale ešte raz opakujem, potrebujem do podpisu presne určený obrázok a k nemu by bolo ideálne doplniť ho textom. Niečo ako HTML podpis mi žiaľ nejde, lebo obrázok mi to cez to HTML nenájde, netuším prečo.

Ahoj,

a zvladl jsi nakonec to vlozeni? resim ted ten samy problem a nechi se plest do predchozi komunikace, ale mam pocit, ze to bylo voza koza :)

podpis, ktzery obsahuje text a obrazek, pripadne dalsi odkazy jako je mail, nelze podpis vkladat jako *.txt, ale HTML thunderbird evidentne nepobira resp. cesty urcene pro obrazky, at jsem zadala alternativni nazev ci plnou cestu s protokolem, nechytnese ani jedina moznost...

tak kdyby nahodou moc uvitam pomoc

Dik

Áno, zvládol. V najnovšej verzii je to tu:
1. Nastavenie účtov
2. Vyber účet, kde to chceš (v pravej časti okna bude navrchu názov toho účtu).
3. V tomto okne je "Pripájať text zo súboru (text, HTML alebo obrázok):"
4. Nastav tam cestu k HTML súboru s podpisom.
5. Obrázok vložíš tak, že ho dáš do toho istého adresára ako HTML.
6. V HTML vytvoríš naň relatívny odkaz (čiže bez akejkoľvek cesty).