Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde v Ostravě sehnat tento větrák?

Neví někdo, kde v Ostravě by se dal sehnat tento ventilátor?
Produkt.aspx
Je to velice povedené, je i s teploměrem a zajímavou indikací nápisů a teploty. Na Cybexu to dávají za 70 Kč což je bezkonkurenční, tolik nestojí ani obyčejný větrák.
Byla by ho škoda ho dát do PC, tak bych si ho dal do pokoje, třeba na stůl.
Kdybych si to objednal z Cybexu tak beztak zaplatím kilo na poštovným...
V jiném net obchodě jsem to viděl dokonce za 360 Kč....

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

A to je problém zajít u vás do obchodu a zeptat se? :-?
Případně si jej objednat v tom Cybexu, když mají tak dobrou cenu. A vzít k němu ještě něco, aby se vyplatilo poštovné. Nebo si objednat zboží ještě s nějakým známým současně a rozdělit se o náklady na poštovné.
To, že si dáš větrák do pokoje na stůl raději nekomentuju...

Kdybys neseděl furt u počítače a nezabýval se psaním blbostí do poradny a Zpovědnice tak bys třeba ten čas měl. :-p8-)
A nepsal jsem, abys obchody obíhal - stačí zajít do nejbližšího a informovat se, zda požadovaný větrák mají skladem, případně zda jej mohou objednat na prodejnu.

Jak už psal Kurt, stačí si to objednat k osobnímu odběru.
Na té adrese Fráni Šrámka je celá skupina firem a institucí,
už jsem tam bral zboží z Vltavy a vyfasoval jsem ještě
Mobility zdarma. Je to asi 2 minuty od Telecomu v Mariánkách.
Na mobil ti dojde SMS, že je zboží k převzetí.

Ahoj Mirku, tak jak to dopadlo s větrákem. Mi po dvou dnech zrušili objednávku, po mém dotazu uvedli, že mají problémy s dodavatelem.
Dnes mi přišel tento email

Dobrý den pane---------
máte u nás objednávku na Revoltec - Fan Lightwriter, 80x80x40 mm, with Temperatur Anz, se kterým byly problémy
s objednáním. Omlouváme se Vám, ale došlo k chybným informacím. Zboží Vám můžeme zajistit pouze za cenu
přibližně 424,- Kč s DPH. Kontaktujte mě prosím, zda Vaše objednávka platí i nadále nebo o zboží nemáte za
uvedenou cenu zájem.
Děkujeme
S pozdravem

Takže to vypadá na bordel v ceníku a nebo moc velký zájem a proto zdražili.
No, každopádně za tu cenu ho nechci.8-)

Správně by mělo platit: "Cena je cena a ta se musí dodržet"
Tudíž objednal jsem si to a v době objednání byla cena 60 Kč, tak by mi to měli za tuto cenu dodat, a měla by být tato cena pro ně závazná. To že se někdo spletl a dal tam chybnou cenu je jeho mínus. Ať si doplatí ten rozdíl v ceně on.

Co o tomhle víš? Nějaký právní předpis? Docela by mě to zajímalo.;-)
V Obch. podmínkách mají napsáno:
Zrušení objednávky ze strany provozovatele obchod CYBEX.cz
# Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:zboží se již nevyrábí nebo nedodává
# zboží je dlouhodobě nedostupné
# cena zboží se výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena