Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde v Ostravě sehnat tento větrák?

Neví někdo, kde v Ostravě by se dal sehnat tento ventilátor?
Produkt.aspx
Je to velice povedené, je i s teploměrem a zajímavou indikací nápisů a teploty. Na Cybexu to dávají za 70 Kč což je bezkonkurenční, tolik nestojí ani obyčejný větrák.
Byla by ho škoda ho dát do PC, tak bych si ho dal do pokoje, třeba na stůl.
Kdybych si to objednal z Cybexu tak beztak zaplatím kilo na poštovným...
V jiném net obchodě jsem to viděl dokonce za 360 Kč....

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

Správně by mělo platit: "Cena je cena a ta se musí dodržet"
Tudíž objednal jsem si to a v době objednání byla cena 60 Kč, tak by mi to měli za tuto cenu dodat, a měla by být tato cena pro ně závazná. To že se někdo spletl a dal tam chybnou cenu je jeho mínus. Ať si doplatí ten rozdíl v ceně on.

Co o tomhle víš? Nějaký právní předpis? Docela by mě to zajímalo.;-)
V Obch. podmínkách mají napsáno:
Zrušení objednávky ze strany provozovatele obchod CYBEX.cz
# Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:zboží se již nevyrábí nebo nedodává
# zboží je dlouhodobě nedostupné
# cena zboží se výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena

Tohle je typický bordel v Cybexu - měli tam foťák Panasonic v ceně cca 18000,- a u něj uvedenou cenu 1318Kč(!!) - tak jsem je na to upozornil. Neozvali se, cenu nezměnili, jen změnili dostupnost na "Není známa" (původně 24h). Cenu změnili až za 3 dny...:-/