Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BAN, jak to vypadá?

Kdosi tu psal o tom, jak někdo dostal BAN.
Já se táži:
1, Pokud někdo dostane BAN, je to BAN pouze na nick nebo i na IP adresu?
2, Co se zabanánovanému uživateli ukáže, když má BAN a vstoupí na tuto poradnu?
3, Je to BAN pouze pro psaní příspěvků, nebo se na Poradnu nedostane vůbec?

Majú. Napísať mail administrátorovi a ten im možno dá tajný link.:-D Ale nie. Zvyčajne to vyzerá pre nich beznádejne. Ale teraz ma napadlo, že by nebolo odveci pre takýto prípadný ban na tej stránke aj vypísať dôvod banu, aby sa prípadný nmávštevník nečudoval, čo sa deje. Čiže:

Stránka je neprístupná od ... - do ... z dôvodu banu nicku ... z IP ...

A teraz ma napadlo. Viete zistiť aj moju vnútornú IP alebo len moja vonkajšia IP proxy je pre ban dôležitá? Ak áno, tak sa tu môže kľudne zverejniť, nehanbím sa za ňu.;-)

To jsem ti uz rekl, ze neni. Jinak by se mi tezko zobrazoval podobny (o trosku vyssi) pocet jako tobe. Kdyby to bylo podle IP adresy, byl by pravdepodobne uplne jiny. Je to proste pocet zobrazeni toho generovaneho banneru.

Ale nechapu te, vsude posilas haldu priteplenych smajliku... tak jestli to chapes a jen ti pripada vtipne opakovat nesmysl...? Ja v tom zadny vtip nevidim.