Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BAN, jak to vypadá?

Kdosi tu psal o tom, jak někdo dostal BAN.
Já se táži:
1, Pokud někdo dostane BAN, je to BAN pouze na nick nebo i na IP adresu?
2, Co se zabanánovanému uživateli ukáže, když má BAN a vstoupí na tuto poradnu?
3, Je to BAN pouze pro psaní příspěvků, nebo se na Poradnu nedostane vůbec?

Jiste, muzes krome IP testovat i cookie, ale pouze v pripade, ze nemas v prohlizeci cookies zakazane, popr. ze se ti pri ukonceni nemazou nebo je nemazes manualne.
Pak ti do toho vstupuji site, kde se spousta lidi pri interenet jevi jako jedna IP - ruzne male WiFi site, firmy, urady, resorty, takze zde bys zablokovanim IP odriznul treba 1000 lidi.

Rozumnou moznosti, jak osetrit hlasovani je treba kombinace IP a e-mailu, ve kterem musis potvrdit odkaz, ktery ti prijde a tim se zapocita hlas. Sice uplne neodbouras moznosti falsovani (anonymni proxy + vytvoreni novych postovnich schranek), ale podstatne to ztizis tak, aby se to v konecnem vysledku vyrazne projevilo.

Majú. Napísať mail administrátorovi a ten im možno dá tajný link.:-D Ale nie. Zvyčajne to vyzerá pre nich beznádejne. Ale teraz ma napadlo, že by nebolo odveci pre takýto prípadný ban na tej stránke aj vypísať dôvod banu, aby sa prípadný nmávštevník nečudoval, čo sa deje. Čiže:

Stránka je neprístupná od ... - do ... z dôvodu banu nicku ... z IP ...

A teraz ma napadlo. Viete zistiť aj moju vnútornú IP alebo len moja vonkajšia IP proxy je pre ban dôležitá? Ak áno, tak sa tu môže kľudne zverejniť, nehanbím sa za ňu.;-)

Chápu. Používáš pro připojení proxy server tvojeho ISP a tak www servery vidí IP tvé proxy, lokální IP zjistí pouze pomocí nějakého javascriptu a podobně. Mám kdesi jednu stránku, na které ti ukážou jak IP ze které jdeš vidět, tak i tvou vnitřní (lokální IP).
Na poradně by také měli vidět pouze IP toho proxy, pokud teda ten proxy server nepředává v hlavičce lokální IP adresu pro kterou požadavek vyřizuje (pravděpodobně ano) ale i tehdy by to nemuselo znamenat, že tu tvou IP skutečně zjistí - ne každý server tyto informace sleduje a zaznamenává.

To jsem ti uz rekl, ze neni. Jinak by se mi tezko zobrazoval podobny (o trosku vyssi) pocet jako tobe. Kdyby to bylo podle IP adresy, byl by pravdepodobne uplne jiny. Je to proste pocet zobrazeni toho generovaneho banneru.

Ale nechapu te, vsude posilas haldu priteplenych smajliku... tak jestli to chapes a jen ti pripada vtipne opakovat nesmysl...? Ja v tom zadny vtip nevidim.