Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vytvořím klon HDD Western (starý HDD-nový HDD)?

Mám Westerna 640GB na něm je systém potřebuju to přemístit na Westerna 1TB tak abych pak jen do pc vyměnil HDD a systém nabootoval do win. Použil jsem acronis disc director a okopíroval partition vše proběhlo jak má ale po výměně HDD nenabootoval. Zkontroloval jsem soubor boot a ten byl v pořádku. U disků Seagate to jde takhle na 100% mají na to svůj software. Jaký mám použít jiný software pro klon HDD u westerna.
Díky

Treba stary Acronis True Image De luxe toto umi, dokaze vytvorit kompletni image systemove partition a ulozit ji treba na DVD ci jiny oddil HDD a pote z tohoto image obnovit system ci vytvorit jej na jakemkoliv jinem typu HDD, kompletni obraz neboli klon sytemu, vse jak bylo na puvodni je i na nove vytvorene partition. Acronis disc director neznam, takze ani netusim jestli toto umi.