Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi zvuk na windows 7

Zdravim,mam problem se zvukem.Ve sluchatkach vse hraje ale proste zvuk z repraku mi nejde.Mám 5.1 zapojeny jednim kabelem ze subwoofra do oranzove zdirky.Nemel jsem s tim zadny problem kdyz jsem mel XP nebo Vistu ale ted kdyz mam windows 7 to proste nehraje.Mam vse nainstalovane dobre jen nejak to nastavit potrebuju a nevim jak prosim tedy o radu.Dekuji

plna huba kecu to miluju kdyz nekdo situaci nevidi a na dalku machruje bych te chtel videt kdybys mel takovy problem co ja..V pocitacich se dost dobre vyznam ale win 7 je pro me novinka vim ze je nekde v nastaveni problem a neumim ho vyresit a ty asi taky ne kdyz umis napsat taku kravinu :P

Kdybys uměl trochu víc pochopit obsah textu, tak bys poznal, že Martin z Poličky ti neříká, že máš hloupý dotaz, ale že on pokládá hloupý dotaz (tedy otázku, o níž předpokládal, že je nejspíš zbytečná, ale jen se chtěl ujistit). Chybička je, že mohl do věty vsunout pomlčku, či dvojtečku. Tedy nepoužil interpunkci a pak dochází k takovým nedorozuměním.

Já bych to viděl na chybu na obou stranách. Ty taky na interpunkci sereš, celej internet se pomalu a jistě řítí do gramatické žumpy. A pak si klidně navzájem roztrhejte občanky, když se neumíte vymáčknout v psaným projevu (eh, kdyby jen v psaným!).

Ahojte .... prosim vas pomozte mam problem mam 5,6 rocny pocitac ... mali sme na nom nainstalovany windows xp ale brat chcel windows 7 ... konecne sme nainstalovali w7 a nejde nam zvuk ..... prosim ako mame urobit aby nam ten zvuk isiel?