Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovadače window 7.

Potřebuju ovladač na do meho notebooku na chipset nVidia nForce Go 430 MCP. Vsude se pise, ze uz jsou ovladace hotove, ale kdyz jdu na stranky vyrobce, nenajdu tam vubec tento chipset... To same je to u ovladacu na zvukovku, grafarnu apod. Me jen vrta hlavou, ze spousta lidi, uz pouziva Windows 7, ale nechapu, kde berou ovladace.
Pro rejpaly, kteri mi budou tvrdit, at zustanu u Windows XP, tak mam ty sedmicky legalni, tak proc je nevyuzit.

Počítej s tím že výrobce ntb se nepřetrhne kvůli tomu aby neustále aktualizoval stránky svých produktů. Proto stahuji ovladače přímo u výrobce chipsetu/zvukovky/síťovky.

Podle osazení je to buď starý notebook nebo hodně levný, nvidia ovladače na win 7 nemá taky. Zkusil bych tohle
http://www.nvidia.com/object/nforce_winvista32_15. 00.html, pokud to nepojede tak gumovou paličku a vymlátit z hlavy:-)

Zkousel, ale ruzne mi to pada... Mam asus a na strankach asusu to neni... Tak to hledam na strankach vyrobcu a na forech. V clancich na zive.cz apod, jsem se docetl, ze ovladace uz jsou davno. Spis je problem ze asi existujou nejaky univerzalni pro vice chipsetu apod. Treba co je Catalyst?