Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zablokování volajícího čísla

Dobrý večer.

Obracím se na vás s prosbou o pomoc. Mám následující problém: již několik týdnů mi nějaký dobrál dnem i nocí prozvání mé T-Mobile číslo. Třeba 200 krát za hodinu. Zkoušel jsem ho vypínat, nezabralo to. Zkoušel jsem ho přijmout a vypnout, nezabralo to. Přijímal jsem ho tedy a on nechal mobil třeba hodinu na příjmu a nezavěsil. Zřejmě má mé tel. číslo v nějakém "programu" pro kamarády, či něčem takovém a volá mi zdarma.

Žádal jsem o pomoc operátora, např. aby číslo, které mi neustále volá zablokoval. Bohužel to prý nejde a nemůže mi nijak pomoct.

Vzhledem k tomu, že podnikám a nemohu si toto číslo změnit za jiné, nevím jak se dotyčného zbavit.

Může mi prosím někdo z vás poradit jak na to? Dá se např. v přístroji samotném (mám Nokiu 6300) zablokovat toto jedno číslo, které mi neustále volá?

Děkuji všem za jakoukoliv radu.
Zmena kategórie, pôvodne: Ostatné (fleg)

Samozřejmě to jde a to zdarma. T-Mobile nežádoucí číslo zablokuje na základě podání trestního oznámení na obtěžovatele. To vše zdarma. Chce to jen vykonat cestu na okresní státní zastupitelství a tam to sepíší. A taky je třeba si připravit důkazy o takovém obtěžujícím volání. Vy si stěžujete, tak je na vás do to dokázat. Tehcnicky to operátor samozřejmě umí, ale jen tak na zavolání to neudělá. Budete muset doporučeně zaslat potvrzení o podání trestního oznámení například na stalking.

Na vsetkych Samsungoch si mozes pridat do "zoznamu odmietnutych" trebars aj cely zoznam.
Mnoho ludi ospevuje Nokie, lenze v dosledku su to telefony pre pubertakov na hranie a dolezite a hlavne prakticke veci okolo nich ani nebezali. Takze hura a novy mobil bude zase Nokia aj ked h.vno vie.

Prebehol si ma o par minut. Naozaj riesenie je Samsung. Druhe riesenie je pouzivat na podnikanie pausal. Sorry ja pouzivam tiez dobijaciu simku ako jeden z pracovnych telefonov, ale zaroven viem, ze nemozem pozadovat pri nej sluzby ako pri pausalnych simkach.
Z minulosti si pamatam jeden Sagem, ktory vedel pre mna nepochopitelnu vec. Pri zablokovani usera sa telefonne cislo javilo ako neexistujuce.
Samsungy pri blokacii volajucemu zazvonia a potom sa to skonci (alebo sa prepne na odkazovku hned).

Mal som vo svojom mobile N5800 nejakú aplikáciu (bolo to už dávno nepamätám sa..), ktorá vedela "black list" s možnosťou výberu aká akcia sa má vykonať:
napr. ihneď odmietnúť hovor, prehrať nejakú hlasovú správu napr. "volaný účastník je nedostupný", alebo prehral hlasovú správu napr: "ty zmrde už mi nevolaj!"...:-)