Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozlišení

zdravim mladej ma 22 samsung ma mít 1680*1060 a nejde to,pořad tam je bud menší nebo větší rozlišení ovladace graf karty jsem odinstaloval a dal znovu a nic porad stejne i od monitoru poradte dík

Ta by to snad aj mala vediet, treba skontrolovat v CCC poriadne ze jak je zdetekovany ten display, dat si tam zobrazit aj "nepodporovane rozlisenia" v niektorych CCC je na to zaskrtavatko atd. Pripojene to ma cez DVI alebo VGA? Jake mas v CCC moznosti rozlisenia, najblizsie k tomu tvojmu?

No, ale asi jeden z tych monitorov alebo kablov/redukcii neni vporiadku. A az potom ako Win rozpoznal ten druhy monitor (co funguje bezchybne) tak uz dovolil nastavit to rozlisenie a to uz tam ostane nastavene vo Win (az do novej cistej instalacie Win :)
To len tak konstatujem :) Mozes to uz aj nechat tak.