Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s "winload.exe" ve WIN7

Ahoj mam mensi problem s timto souborem :(

Kdyz zapnu PC obevi se tato tabulka jak je zde

http://www.technoish.com/microsoft/vista-problems/ how-to-avoid-or-fix-winloadexe-corrupt-in-windows- vista/

S rozdilem ze mam chybz 0x0000428

Informace - System windows nemuze overit digitalni podpis :(

Vubec nvm co s tim zkousel jsem obnoveni ze zalohy, obnoveni bitove kopie WIN a nic nefunguje :( Celou dobu to slo krasne a najednou buch. Novy HDW jsem nedaval a soft taky ne...

Jinak pokud bootuji pres DVD WINU7 tak to krasne slape... Normalne se mi WIN nacte a zadne chyby se nehlasi

Tady mam celou svou chybu v plne krase...
[http://nahrejto.cz/files/mzus7ls1k7jsh42t7nnh_thum b.jpg]

Zkousel jsem i vypnout timto prikazem bcdedit /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS dle http://www.slunecnice.cz/tipy/64bitova-windows-vis ta-vypnuti-digitalniho-podpisu-ovladacu/

Bohuzel ani to nepomohlo :(

Ked nemoze overit digitalny podpis niecoho, tak je to nieco dosahane (nemusi to byt zrovna winload.exe ale cokolvek co je podpisane a nevie to overit - preco to nevie overit to sa opytaj skveleho MS a pouzivaj aj nadalej ich skvele bezchybne najnovsie OS). To mas tie Win7 kupene alebo nejaku testverziu zpred roka?

P.S. co s tim - nainstaluj to nanovo, ked to nijak inac opravit nejde.

Neskusal si nudzovy rezim? (tusim ze aj u W7 to bude klavesa F8 pri starte). Alebo poslednu znamu konfiguraciu apod.
Podla mna su mozno dosahane registry a nevie tam najst nejaky digitalny podpisovy kluc alebo co ja viem co to zas MS vymyslel za blbost. teoreticky by si mohol skusit nakopirovat registry zo zalohy (pogoogluj ze kde ma W7 registry), alebo F8 a posledna znama konfiguracia by mala pouzit registry zo zalohy predpokladam. Ked nic nepojde tak skusit nejaky reinstall aspon opravny najprv, neviem, W7 sa este neodvazujem testovat (mozno tak niekedy po servicepacku 2 :)

Inac teraz som nejak nepochopil jak to z DVD krasne jede? Co presne robis aby to krasne slo? (ta tvoja povodna instalacia krasne nabehne ked bootujes z DVD ci jak?)
V tom pripade bude asi nejak posahany len BCD zaznam alebo co (skusil by som mozno aj rebuild v bcdedite apod)

P.S. este by si tam teoreticky mohol mat nejaky historicky virus v MBR, a nejak sa to potom mlati v RAM s tym co robi Win. Ked pises ze to z DVD nabehne. Alebo si nieco presteloval v BIOSe tykajuce sa disku (AHCI/IDE mod alebo nieco podobne).