Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slevy na NB?

ahoj mám dotaz, vybral sem si nádhernej nb za 22 000 ale z bridády mi zbylo jen 20 000, nevite jestli v obchodech muzou udelit nejakou slevu? :D diky za rady :D
Změna předmětu, původně: slevy na NB? xD
Sorry, ale smajlíka xD nesnáším a je blbost ho psát do titulku.
(DWarf) (DWarf)

Popros rodiče o zbylé 2000, aby ti je půjčili a ty je splatíš, až budeš zase na brigádě. Jinak doufám, že toho notebooka máš na chození do školy, jestli ho máš na běžnou práci a hraní, tak tě dost lituju, brzy budeš mít onemocnění karpálních tunelů a možná i skoliozu.

Akoze 10% je dost vela, to asi nezjednas (teoreticky by sa to dalo ale je to dost). V beznych pultovych predajniach urcite nie (ale skusit mozes :), v mensich kde objednavaju a jednas s obchodnikom par percent sa zjednat da. Ale najprv si pozri aj rozne internetove zasielkove shopy (co ja viem, alza, czechcomputer, atd), ceny sa mozu trochu lisit v kazdom z nich. Najlepsie bude ked trochu upustis od nejakych z poziadaviek a vyberes si podobny model s trochu horsim niektorym komponentom (napr. mne vyhovuje mensie rozlisenie displaya = to je hned lacnejsi display apod) alebo si najdi iny podobny za nizsiu cenu od ineho vyrobcu alebvo predajcu (nieco v akcii apod). Alebo pockaj par mesiacov kym trochu klesne a bude v nejakej akcii apod.

Mozes si zadat do www.google.com to typove cislo toho notebooku a slova: cena site:cz a hladat si tak nejaky lacnejsi shop

Ošahat si ho můžeš i při objednávce přes internet - 14ti denní lhůta na vrácení zboží, ale pro jistotu si přečti obchodní podmínky daného shopu.

Jinak booka si vybral celkem dobře, ač je řada pavilion údajně mírně nepovedená. Já mj. mám i paviliona a zatím spokojenost. Takže k této volbě dávám palec nahoru :)