Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slevy na NB?

ahoj mám dotaz, vybral sem si nádhernej nb za 22 000 ale z bridády mi zbylo jen 20 000, nevite jestli v obchodech muzou udelit nejakou slevu? :D diky za rady :D
Změna předmětu, původně: slevy na NB? xD
Sorry, ale smajlíka xD nesnáším a je blbost ho psát do titulku.
(DWarf) (DWarf)

Ošahat si ho můžeš i při objednávce přes internet - 14ti denní lhůta na vrácení zboží, ale pro jistotu si přečti obchodní podmínky daného shopu.

Jinak booka si vybral celkem dobře, ač je řada pavilion údajně mírně nepovedená. Já mj. mám i paviliona a zatím spokojenost. Takže k této volbě dávám palec nahoru :)