Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radeon HD 3650

Má tady někdo zkušenosti z kartou Sapphire Radeon HD 3650 512MB AGP DDR3?Dají se na ní příležitostně hrát nějaké nové hry na dobré detaily popřípadně slodovat video ve vysokém rozlíšení?

karta je starsia, na ovladace ATI potrebujes hotfix z ich stranky, radsej pouzi ovladac Sapphire pre tu kartu, napriklad z prilozeneho CD. karta ma aj hw akceleraciu pre H.264 video - takze ked mas slaby CPU, tak stiahni Media Player Classic Home Cinema a zapni tu akceleraciu prehravania, odlahcis tak CPU pri pozerani HD videa.

já jí mám,akorád 256mb a PCI-E..pro představivost na 22" hraju COD2,4 na low detaily(to ještě hrajtelné je),jinak se to seká,NFS MW na střední,novější vydání nfs už ani na low..
na filmy mně to stačí..
v dnešní době na velké monitory ATI 4870,která už moc nestojí a troufám si říci,že za 1-2 měsíce půjde ještě o dost dolů..
AGP grafiky nebrat..skutečne si moc nepomůžeš