Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radeon HD 3650

Má tady někdo zkušenosti z kartou Sapphire Radeon HD 3650 512MB AGP DDR3?Dají se na ní příležitostně hrát nějaké nové hry na dobré detaily popřípadně slodovat video ve vysokém rozlíšení?

já jí mám,akorád 256mb a PCI-E..pro představivost na 22" hraju COD2,4 na low detaily(to ještě hrajtelné je),jinak se to seká,NFS MW na střední,novější vydání nfs už ani na low..
na filmy mně to stačí..
v dnešní době na velké monitory ATI 4870,která už moc nestojí a troufám si říci,že za 1-2 měsíce půjde ještě o dost dolů..
AGP grafiky nebrat..skutečne si moc nepomůžeš