Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulka do filmu

Zdravím.

Mám takovej problém můj DVD přehrávač u *.srt souborů neukazuje háčky a čárky...

Tak sem si řek ,že ti titulky vložím do videa ale nevím jak.:-D

E:zkoušel jsem to přes VirtualDUB ale ten hlasý nějakou chybu.

Mám takovej problém můj DVD přehrávač u *.srt souborů neukazuje háčky a čárky...

To budě špatným kódováním a skriptem. Zjisti které ta krabice podporuje (pokud vůbec podporuje "háčkyčárky"), pak v subtitle workshop nebo v pspadu jednoduše změň.
-----

Tak sem si řek ,že ti titulky vložím do videa ale nevím jak.

E:zkoušel jsem to přes VirtualDUB ale ten hlasý nějakou chybu

Virtualdub/video/filtry/subtitler - podporuje pouze titulky ssa.

Můžeš použít i Avidemux: http://weblog.morosystems.cz/ostatni/prevod-avi-vi dea-a-srt-ci-sub-titulku-do-jedineho-avi-souboru

Ale vložení titulků do videa natvrdo je prasečina, zkus to prvně s testováním, které titulky budou přehrávači chutnat.