Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ekvalizér

Dobrý den,nevíte někdo o nějakym freew. ekvalizéru kterej upravuje zvuk po průchodu mikrofónim/line-in vstupem?? Progoogloval sem snad celej net a žádnej-funkční-sem nenašel:-P

V realnom case to myslim nejde (vznika vzdy spozdenie). Mozes si to nahrat a potom upravovat donemoty (napr. audacity a spol)

v realnom case by si mohol pouzit ekvalizer ktory je v ovladacoch zvukovky (ak tam nejaky mas zavisi od zvykovky, niekedy je len nastavenie basov/vysok niekde vo vlastnostiach zvukovky alebo v mixeri ked si das zobrazit rozsirene). Potom ale samozrejme pojde cez ten ekvalizer vsetko co ide z PC.

P.S> pochybujem ze najdes nieco free, a ked tak to mozno bude potrebovat ASIO driver ked to ma byt aspon trochu realtime. (to moze byt problem ked si nejake nasiel a nejdu)

U Audigy 2 (Platinum eX) jsem měl možnost nastavit modulaci zvuku online. Stačilo nastavit třeba "helium", mluvit do mikrofonu a z repráku lezli Šmoulové. Teď mám X-Fi Fatality, kde už tahle fičura není.

Myslím, že (v tomhle případě) to záleží i na zvukovce.