Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počet zbývajícíh dní k aktivaci

Dobrý den,
po přeinstalování systému na winXP home mě upozornilo, že mám systém aktivovat. Aktivoval jsem a po 30 dnech mi to píše: počet zbývajících dnů k aktivaci: 2
Nevím co stím když dám Aktivovat nyní tak mi to napíše: Systém windows již byl aktivován. Nevím co stím a co se stane až ta lhůta vyprší :-(

Az to vyprsi tak ti pri starte vyskoci okno ze to musis aktivovat a nemozes na tom pracovat.

Je divne ze ti pise ze to je aktivovane, to pisat nema (resp. ked je to aktivovane tak nema pisat zbyvajuce dni), takze tam je nieco dosahane (HW alebo SW chybou alebo nejakym nespravnym instalacnym CD (neni to nejake HP alebo dell s oembiosom apod?)). Skus restart, posledny servicepack, vsetky updaty zo start - microsoft update

P.S. nespustal si tam nejake cistice/cleanery? Nieco si s tym robit musel.