Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapnutí PC

Po převozu PC autem se už 3 dny snažím PC nastartovat.Zapne se,kontrolky běží ale na monitoru je tma a jen píše že není signál.Zkusila jsem i jiný monitor ale bohužel i s ním nic.Může mi někdo prosím poradit co s tím?Děkuji za případné rady vedoucí k úspěchu.

Pokud je to po převozu autem, pak se zřejmě něco uvolnilo. Pokud to tedy nebyla grafická karta, bude to něco jiného. Rozšroubujte PC a zkontrolujte, zda jsou všechny komponenty správně usazeny v paticích. Při té příležitosti zatlačte i na napájení základní desky.

Ked nevies najst problem ty, tak si k tomu budes musiet zavolat niekoho kto najst problem vie. Nemusi to byt trivialne, mozu tam byt skraty aj trebars na kejs alebo nejaky napajaci kablik o kejs, alebo cokolvek uvolnene, treba skontrolovat uplne vsetko kazdy jeden drat.
Prinajhorsom to uplne vsetko povyberat a postupne zapajat len zaklad (dosku+cpu+ram+grafiku) napr. na stole atd. To ale potom radsej prenechaj expertom.