Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pevný disk na notebooku

ahoj,z opravy mi přijde notebook ASUS A6TC,měl špatnou základní desku,už se nevyplatilo ho opravovat,ale potřeboval bych z něj dostat fotky apod. na nový notebook.Chtěl jsem aby to udělali v servisu,ale to mi rozmluvili,že jsou moc drahý.Doporučili mi rámeček na disk,který si mám koupit,viz odkaz: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7H09609M8KA .Mám obavy,jestli je to opravdu ten správý rámeček(komunikovali jsme jen přes e-mail),nebo jestli ten rámeček je na víc druhů disků.Chtěl jsem mít rámeček dřív než notebook,protože bych poznal ten harddisk podle velikosti.Ještě jsem ho totiž neviděl :)Až mi notebook přijde,tak ho rozeberu,šoupnu do rámečku,strčím na USB,a budu v něm hledat stejně jako na flash?Moc děkuji M.

Mno takže počítač třídy plečka je zřejmě poněkud nestabilní a nebo přes usb 1.1 nám vázne komunikace s rámečkem až se nám plečka restartuje. Hele jestli chceš ty data ještě vidět dej to radši někomu zkušenějšímu (osobně bych se vykvákl na rámeček, napojil to přímo, možná by stačilo chkdsk F: /R ale nevím)