Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimizer RAM v XP

Má podle vás význam používat u windows XP nějaký optimizer pamětí /takové to u hodin co ukazuje kolik je volné a občas to pročistí/ nebo ne ? A který doporučíte ? Já si myslím to smysl nemá ale vím že taky je spousta lidí co to sw vidí víc.

Ve Win98 jsem pouzival RamIdle. Ve WinXP pouzivam MemTurbo. Smysl to urcite ma, protoze Windows nejsou v organizovani pameti dokonali. Tak se obcas stane, ze nektere programy nechaji v pameti zbytky, ktere se hodi vycistit. Stejne tak i "odhoz" na swap soubor se muze hodit. Ted uz si nevzpominam, ale onehdy mi pri hrani nejake hry zustalo z mych 1GB volnych 20MB a kdyby nebyl zapnut MemTurbo, urcite by se swapovalo.