Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odstranit soubory z flash disku

Mám nějaké soubory (filmy AVI ve složce) a když je chci odstranit,tak mi to napíše,že název souboru není platný nebo je příliš dlouhý...Když dám opakovat akci,tak to nepomůže,pak už je jen překočit a to nic neřeší...Je něco,čím mohu to vymazání z flash disku vynutit nebo co s tím mám udělat? Díky

loading...

ak ma niekto tento problem, tak je to preto, ze cesta od zaciatku "/" ku koncu ".subor" je dlhsia, ako ma windows povolene. Ja som to vyriesil tak, ze som cestu k suboru skratil tak, aby to bolo povolene. Poviem priklad (../hudba/hudba1/2030/bordel/blbosti/ostatne_blbos ti/porno_xxx/obrazky/photo/ked_budete_cas/tak_to_t eda_nie/mozno_ano/zakazane/vymazat/ no a v tom je subor "Best Fireplace full HD 1080p video with Relaxing wind hail storm sound.mp4". Jednoducho tie nezmyselne a dlhe nazvy treba zrusit, ci aspon skratit, co ide v obycajnom suborovom manazerovi a potom, ked si to presuniete na kratsiu cestu, tak sa s tym da pekne pracovat dalej... mazat atd. Toto je pohoda, ja mam teraz horsi problem, mam subor "images2030\254nejaka_fotka.jpg" a nemam sancu ho premenovat, vymazat nic. Skusal som uz kadeco "sudo rm -r" a nic. Vzdal som sa. Jedina pomoc bude snad format. No kazdopadne, kto ma tento problem, ze ma subor prilis dlhy, tak to date, to sa nebojte, len si to skratte. caute

Pocuj RADCA, tvoja odpoved znela, akoby si si sa prebral z medvedieho brlohu. Kedze som sa s rovnakym problemom stretol, tak som tu poskytol logickejsie riesenie. Ked tu stare prispevky nemaju vahu, tak potom nechapem naco ich tu mate? Tot okoloiduci. Sorry za prispevok

Se soubory na externím disku i na USB fleš disku mám taky občas povyražení. Občas si stáhnu dokumenty z Youtube pro přehrání na televizi. Nakopírovat na disk jdou, čas od času se však najde poškozený, který nejde ani spustit ani smazat. Osvědčilo se mi vytvořit nový adresář a tam dát přesunout soubory, poškozený se nepřesune, poté ale jde smazat adresář i se souborem, co je nesmazatelný. :-)

USB flash disky jsem už před několika lety kvůli mizerné spolehlivosti zavrhnul.
Když se tam naposled rozdrbal filesystém(opakovaně),flash disk jsem ve vzteku rozdupal.

Používám místo nich klasické SD karty - mají menší rozměry a jsou za celou dobu používání naprosto bezproblémové.
USB flash jsou nahovno ;)