Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyladit výkon počítače/Windows?

Konstruktér ( strojařina ) sedí u PC WinXP prof. a dělá převážně v Solid Edge. Vše koupené.
mb nějaký Asus, E8400 , RAM 2 GB, Nvidia Quatro FX3500.
Firma zakoupila antivirus AVG. Musí zůstat.
Na PC se pracuje a nic mimo pracovní záležitosti nestahuje. Občasná kontrola SAS je OK.

Jak vyladit výkon v Solid Edge? JAk zjistit zda je úzké hrdlo při práci grafika, rychlost disku nebo něco jiného?
Tato otázka nesměřuje k tuningu hw ( nebo ne příliš extremnímu ).

odporucana zostava na Solid Edge je aspon 2GB RAM, aspon 256MB profi grafika na CAD, odporucane rozlisenie 1280x1024, True Color. Pri vyrazne vyssom rozliseni su vyssie naroky na pamat a moze dojst k degradacii vykonu, potom odporucaju vratit sa k 1280x1024. At least a 256MB graphic card is recommended when working with large assemblies or complex parts. Note that running with extremely high screen resolution and color depth increases the memory requirements on the system and may result in apparent performance degradation. If experienced, reconfigure the display system to the recommended resolution and color depth for improved performance. http://www.plm.automation.siemens.com/en_us/produc ts/velocity/solidedge/overview/system_requirements .shtml