Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám problém s inštaláciou flash player.

Mám s tým veľký problém, nejdú mi prehrávať videá na youtube. Mám nainštalovaný Applian FLV player, ale už mi ani to nejde. Ak si sťahujem Flash player z netu, tak mi vyhodí po stiahnutí niečo také: Extract: error writing to file C:/DOCUME1/Juro/Locals1/Temp/nsq2D.tmp/browser_lis ting.ini

Prosím, poraďte

Otvor si tento pocitac. Hore je menu. V tom menu su nastroje (tools alebo tak nejak druhe zprava), v tom menu je uplne naspodku moznosti zlozky. Tam je druha karta zlava zobrazenie, vela zaskrtavatok. tam si skontrolujes ze volbu skryte subory a priecinky (hidden files and folders) mas prepnutu na tu druhu moznost "show hidden files and folders"
a ze moznost "skryt chranene subory operacneho systemu" ("hide protected system files" alebo tak nejak neni zaskrtnuta). Obe volby su relativne navrchu (6te a 8me odvrchu). A potom OK a napis ci uz vidis to local settings.

aha v anglictine su body obnovenia system restore points, takze chod do tento pocitac, pravy klik na C: - vlastnosti, tam hned vedla grafu je tlacitko vycistenie disku, pockat, prepnut na druhu kartu a tam posledne tlacitko naspodku by malo byt v sekcii system restore a pri tom tlacitko clean alebo delete tak to zmacknes a potvrdis ze ano.

a este posledna vec, ovladacie panely - system, karta upresnit (neviem anglicky preklad, su na nej 3 rovnake tlacitka pod sebou, kliknes na vrchne, tam prostredna karta, a spodne tlacitko (malo by byt v sekcii "virtual memory") a napises nam ze kolko tam mas nastavene v okienkach (minimal, maximal) a aj ze na ktorom disku je. To sa da prehodit na disk D: a tym sa da usetrit na C: aj 1GB.

Virtualnu pamat
klikni na C:
klikni na "do not use virtual memory"
klikni na D:
klikni na ten vrchny radiobutton ("vlastna velkost") aby sa tam dali zadavat tie 2 okienka a zadaj tam minimum napr. na 512 a maximum na 2048. Predpoklad ze na disku D: je aspon 2GB volne miesto (je?) ak neni na D: 2GB volne tak s D: nic nerob a klikni na E: a nastav to na nom tak jak som pisal.

Na plochu sa nic samo od seba nestahuje takze by bolo dobre keby si si nabuduce pri stahovani niecoho pozvala k tomu kohokolvek kto vie aspon zaklady pouzivania PC aby ti napisal ze co robis blbo.
Mozilla firefox stahuje vsetko priamo do cieloveho adresara, neuklada stahovanu vec do temporary files, takze ked si vo firefoxe nastavis ze vsetko stahovat do D: tak bude vsetko stahovat do D:

Docasne subory (obrazky z webstranky apod) sa ukladaju na C: ale toho neni vela a maximum je nastavene relativne rozumne, da sa aj znizit v nastaveniach, ale to teraz neni tvoj problem. Ked sa ti nieco uklada na plochu tak ty nieco robis blbo. Ked chces radu tak presne napis co robis pri stahovani (kazdy klik a co pri nom vidis na obrazovke) inac ti nikto nemoze napisat ze co robis blbo.

Najväčší problém je tu asi ten, že mám v mozille v nástrojoch predvolené sťahovanie: vždy sa opýtať, kam súbor uložiť. Ale stále sa mi vyhodí výstražné okienko:

Na disku nie je dosť miesta na uloženie C:\DOCUME~1\Juro\LOCALS~1\Temp\iaXAbHQy.exe.part.

Uvoľnite na disku viac miesta a skúste to znova, alebo skúste dokument uložiť niekam inam.

Som ti v poslednom pripsevku uz presne napisal ze kam mas klikat kazdy jeden klik som ti napisal tak uz fakt sa nerob ze nevies co mas robit. Mozes to tam zakazat na C: a presunut na D: jak som pisal. Kolko sa usetri na C: zavisi od toho kolko je teraz aktualna velkost virtualnej pamate (= to je swap subor na disku)

ok, nechaj tak. nerobím sa, že neviem, čo robiť. snažím sa, ale je to všetko po anglicky a kým nepoznám podrobnú cestu, ako sa tam preklikať, tak sa mi to veľmi ťažko robí. nemusíš mi pomáhať, keď máš ku mne hovoriť takým tónom. ďakujem za pomoc, ale asi sa s tým budem musieť popasovať sama