Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak lze "jinak" vysunout disk z DVD mechaniky..

Zdravim..jak jinak vysunu disk z DVD mechaniky jak mi nefunguje tlacitko na mechanice pro vysunuti a kdyz dam tento pocitac a pravym kliknu na DVD mechaniku dam vysunout napise to chybu "Došlo k chybě při vysunování disku Jednotka DVD RW (F:) .

Vypalovala jsem disk a v 10% se mi vypalovaní seklo i cely notebook, byla jsem nucena ho "naostro" vypnout a pak jsem normalne jeste ten disk vysunula (pres tento pocitac) ale pote ho bohuzel znovu dala do mechaniky a jak jsem ho chtela znova vysunout uz to neslo :-(

Poradte mi jak dostanu ten disk z te mechaniky ven :-(

THX

bané oslíku, problém je v tom že po kliknutí na tendle odkaz ve vyhledávači se dostanu na první otázku a pod ní je rovnou odpovídací formulář bez historie vašich cenných rad ( tady tvoje sem nenašel ty seš tady asi jen takovej kybic ) ty se objeví až po odeslání mého příspěvku ;-) takže na moji otázku správně odpověděl, prosím fanfáru ......................... kecal 8-)