Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám SW bez nutnosti instalování

Abych to vysvětlil. Někde (v nějaké diskuzi/poradně) jsem narazil na prosbu o tipy na SW, který se nemusí instalovat. Šlo o to, že dotyčný chtěl takový SW na flashdisk, aby s ním mohl pracovat i na cizích PC.

Tak mě napadlo, že bysme mohli sestavit menší kolekci SW z různých "oblastí využití PC". Přednost má freeware a malá velikost.

Jako první do sbírky nabízím :-) PSPad (díky JF).

Pavel

Pro mě základní pomůcka. Rozbalí většinu instalátorů a ušetří tím proces "instalovat - zkopírovat jinam - odinstalovat". Při pokusech o získání portable programu je Universal Extractor cenným pomocníkem.

Domovská stránka
http://www.legroom.net/modules.php?op=modload&name= Open_Source&file=index&page=software&app=uniextract

Download verze bez instalátoru
uniextract131_noinst.rar

Po rozbalení staženého archivu se spouští ve složce bin poklepáním na UniExtract.exe. Nebo si lze dát jeho zástupce kam je libo.