Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ukoly pro nekoho jineho v Outlooku

Ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli netusite jak v outlooku (2k7 + 2k7 exchange) zadam ukol, nebo asi lepe receno schuzku nekomu jinemu, abych nebyl ucastnikem, ale byl porad organizatorem. Asi spis uvedu priklad:

Na firme bude Pepa a ten ma za ukol pridelovat praci technikum. Tzn zakaznik zavola ze potrebuje to a to tehdy a tehdy , Pepa si rekne ok, tam pojede Franta a Jirka a ted jim to potrebuje zadat do OL.
Pozadavky: Pepa nikam nejede -> prazdny kalendar
Franta a Jirka by idealne nemeli ani nic potvrzovat, pze do toho stejne nemaj co kecat ;-)
Musi byt videt, ze ten ukol zadaval Pepa a idealne mu jit i nejak jednim klikem odpovedet.

Diky za tipy

to se nedělá přes kalendář, ale přes "úkoly". Tam jim nastavíš termín dokdy jej mají splnit.

Pokud to chceš řešit přes kalendář a nechceš si zaflákat svůj (i když mi to připadne jako nesmysl, pokud ty dva lidi řídíš), tak je třeba zřídit nějaký obecný účet (třeba "Pepův plánovač"). Z něj je pak možno přes jeho kalendář rozesílat události podřízeným a bude tam vidět i plánování jednotlivých událostí (následně je pak lze i modifikovat, což při režimu "rozešlu událost jako já a následně si u sebe smažu bez upozornění ostatním" nelze)

jinak ale z tvého dotazu úplně čiší nepochopení procesů řízení a snaha "Pepy" přehodit svou práci na podřízené. :-)

Pepa ma todle presne v popisu prace - rozdelovat kdo co bude delat a technikum idealne jen pipne mobil s aktualizaci kalendare. Takze ukoly se na to uplne nehodej. Jde opravdu o to, ze Pepa skupine lidi ridi rozvrh dne (skupine, dvojici, kazdemu zvlast - jak je potreba).
Nicmene jsi me nakopl spravnym smerem a to tim, ze staci v kalendari udelat podslozku a ukolovat lidi z ni a svoji mit timpadem cistou. Diky a ja jdu testovat :)
Pavel