Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LAN driver

Zdravíčko, prosimvás už nějakou chvíli hledám driver pro mojí síťovku.
Intel 82801 DB ICH4 - LAN Controller with 82562EM/EX PHY (PHY: Intel 82562EM)

nevíte někdo kde bych ho našel?

Můžeš zkusit alternativně driver pro Win2000, ty bývají obvykle stejný.
A proč mám neodbytnej pocit, že nemáš nainstalovaný drivery k základní desce... protože na přibaleným CD obvykle najdeš všechno potřebný.