Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fleška

Hezky den.moc vas prosim o radu.Dnes jsem strčil do PC flešku a vubec mi ji nenačetl,a ani v jinem PC.Co mam delat?mam tam duležite veci.Moc děkuji za pomoc

mam tam duležite veci.

už víš že to je špatně.
flashka je pouze médium k přenášení dat. jakmile na ní začneš ta data editovat (hafo zápisů změn, roztahování pracovního nebo temp souboru), říkáš si minimálně o poškození toho souboru.
a pokud nejsi zvyklý vždy nejdřív levým myšem odpojovat a spoléháš na windows, dříve nebo později o všechna data přijdeš.