Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wiki (slovnik) na vlastní web

Mohli byste mi poradit nějaký open source (GPL,...) systém,který bych mohl stáhnout a "nainstalovat" na svůj web tak,abych si mohl provozovat něco jako je wikipedie?Tedy nějaký můj slovník s výrazy apod?Nevím přesně,jakým způsobem to funguje..To je podobný způsob jako např. phpBB a další diskusní systémy?Jakože stáhnu nějaký z široké nebídky hotových skriptů a ten si pak jen upravím podle svého?Díky za odpovědi.

Kdysi jsem dělal takový jednoduchý slovníček založený na vyhledávání v databázi, v tabulce "slovnik".
Fungoval pouze na vyhledávání, udělat ještě vkládání a bylo by to. Výrazy se do něj importovaly v databázi z csv souboru. Pak jsem našel GNU slovník, ale už jsem se nedostal k tomu, jej naimportovat, jelikož měl jinak sloupce.
byly to dva soubory. Jeden html s fotmulářem, kde bylo:

<form method="GET" action="zpracovani.php" >
<input type="text" name="slovo" size="20" style="border-width:2px;
border-color:#800000; border-style:solid; margin: 2px">
<input type="submit" value="najít" style="font-family: verdana; font-weight:bold; font-size:11; color:#fcfadc;
background-color:#800000; border-width:4; border-color:#800000; border-style:double; margin: 2px">
</form>

Druhý se jmenoval zpracovani.php a tam bylo:

...pokračování

<table>
<tr>
<td>
<h2>Zadejte hledaný výraz: </h2>
<form method="GET" action="zpracovani.php" >
<input type="text" name="slovo" size="20" style="border-width:2px;
border-color:#800000; border-style:solid";>
<input type="submit" value="najít" style="font-family: verdana; font-weight:bold; font-size:11; color:#fcfadc;
background-color:#800000; border-width:4; border-color:#800000; border-style:double;">
</form>
</td></tr></table>
<p>&nbsp;</p>
<h2>nalezené výrazy</h2>
<p>
<table cellpadding="5">
<tr>
<td valign="top" style="border-bottom: 2px solid #800000; width: 100px">
<b>výraz</b></td>
<td valign="top" style="border-bottom: 2px solid #800000; width: 100px">
<b>foneticky</b></td>
<td valign="top" style="border-bottom: 2px solid #800000; width: 250px">
<b>význam</b></td>
<td valign="top" style="border-bottom: 2px solid #800000; width: 70px">
<b>vložil(a) </b></td></tr></table>
</p>
<?
$spojeni = mysql_connect("mysql.wz.cz","jmenodatabaze","heslo " );
mysql_select_db(jmenodatabaze, $spojeni);
$vysledek = mysql_query(
("select * from slovnik where vyraz like '%".$_GET['slovo']."%' OR foneticky like '%".$_GET['slovo']."%' OR vyznam like '%".$_GET['slovo']."%' OR vlozil like '%".$_GET['slovo']."%' order by vyraz"),
$spojeni);

/* Konec přímé práce s databází. */

...pokračování

<table>
/* Konec přímé práce s databází. */

while ($zaznam = mysql_fetch_array($vysledek) ):
echo "<p>";
echo $zaznam["id"];

?>

<table cellpadding="5">
<tr>
<td valign="top" style="border-bottom: 1px solid #800000; width: 100px; padding-left: 5px; text-indent: 0px">
<?
echo $zaznam["vyraz"];
?>
</td><td valign="top" style="border-bottom: 1px solid #800000; width: 100px; padding-left: 5px; text-indent: 0px">
<?
echo $zaznam["foneticky"];
?>
</td><td valign="top" style="border-bottom: 1px solid #800000; width: 250px; padding-left: 5px; text-indent: 0px">
<?
echo $zaznam["vyznam"];
?>
</td><td valign="top" style="border-bottom: 1px solid #800000; width: 70px; padding-left: 5px; text-indent: 0px">
<?
echo $zaznam["vlozil"];
?>
</td><tr>
<?
echo "</table>";
endwhile;
?>