Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení netbooku s externí zvukovou kartou

Ahojte,
mám problém.. Na nahrávání zvuku používám program Nuendo a externí zvukovou kartu m-audio fast track usb.
Na stolním PC bez problémů zvukovka jede. Na netbooku, který je po hardwerové stránce +/- na stejné úrovni a os je též stejný, tato zvukovka chrčí a nedá se s tim dost dobře pracovat. Můžete mi poradit, čím by to mohlo být???

zvuková karta - m-audio fast track USB
netbook - http://www.levne-pc-notebooky.cz/p9548-netbook-ace r-aspire-one-751hb-blue-atom-z520.html
OS na stolním PC i na netbooku - windows XP home...
Procesor na netbooku by měl být silnější než na PC a ostatní komponenty též, takže nevim, v čem je problém..

krabičku akú ? tu nestíha procesor+ celý zbytok,čo je na ňom závislý,to m-audio má pomaly rýchlejší AKM-DAC ako je celý mininotebook s atomom,bohužial atom s príslušenstvom nieje stavaný na prevádzanie takýchto činností,to by si musel mať mini dosku s napr. AMCC/Altera Stratix/Max arm procesorom,aby to stíhalo pracovať s m-audiom-viz príloha,nie dosku s atomom

bohužial,oni tie mininotebooky alias netbooky sú skôr prenosná minikancelária a web-surfovadlo,makať na tom v nejakom abletone alebo pro tools je už na nich príliš velké sústo,to je ako zapriahnuť do plne naložených snežných saní čivavy a maltézske pinče a urobiť s nimi túru po Aljaške