Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedetekován HW

Dobrý den. Mám menší problém. Na starší PC s MB: MSI K8T Neo-V mi nějak nereaguje klávesnice ani myš. Zkoušel jsem resetovat BIOS, ale ani to nepomohlo. Deska je na PS2 a myš na USB, která taktéž nereaguje. Odzkoušel jsem v jiném PC, ale fungovalo normálně. Před posledním zapnutím jsem cítil zápach, jako když řešete plast, ze kterého je tvořena deska, graf. karta a jiné komponenty. Nejspíše se tam něc spálilo .Prosím o pomoc. Děkuji

A svieti ta mys (je opticka)? Prebliknu LEN na klavesnici ked ju zapojis? Strkas klavesnicu urcite do PS2 portu pre klavesnicu? (pozna sa podla farby konektora)
Ked si citil zapach tak si asi odpalil napajanie USB a PS2 napr. skratom na konektore ked si tam nieco strkal do USB apod. PS2 aj USB maju napajanie 5V a niekde na doske je aj SMD suciastka ktora sa pri skrate moze odpalit. Ked ju najdes spalenu niekde pri PS2/ USB portoch (zvycajne oznacena Fcosi ptz F znamena Fuse), mozes skusit premerat ci to ide na USB a PS2 porty a ci na tom je 5V na jednej strane, ak ano tak ju mozes premostit. Najprv ale premeraj ci neni skrat na strane konektorov.

P.S. moze byt aj ze sa odpalil zdroj (5V standby vetva), skus preistotu aj iny zdroj.

Mohl bych ti spíš poslat fotku desky a že bys mi někde zamaloval ten SMD? Nějak nejsem v obraze :-D Jinak drojem to není, to jsem zkoušel jako první. Jinak se stalo při tom, co jsem strčil do USB větráček :-) ... Tak díky ;-)

za určitých okolností sa s tím niečo dá, vlastne už nič neriskuješ, tvoja doska je do odpadu, ak to vyjde bude fungovať, ak nie tak do odpadu, chce to mikropájku a jeden tenký drátek,
ak ti to nemá kto urobiť, vyberaj si novú dosku

Ještě se chci zeptat... Je možné, že je nějak požkoze i CPU, když PC naběhlo? Dostal jsem se normálně do Win., ale s jinou klávesnicí... Stou klávesnicí (HP), která tam byla v době "ůrazu" to nešlo zaapnout vůbec, LEDky na kláveesici jen blikaly. Takhle když jsem připojil klávesnici(Genius), tak PC naběhl. LEDky na klávesnici bklikly jen 2x a PC naběhl. Je tedy možné, že je požkozen i jiný HW? Díky