Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedetekován HW

Dobrý den. Mám menší problém. Na starší PC s MB: MSI K8T Neo-V mi nějak nereaguje klávesnice ani myš. Zkoušel jsem resetovat BIOS, ale ani to nepomohlo. Deska je na PS2 a myš na USB, která taktéž nereaguje. Odzkoušel jsem v jiném PC, ale fungovalo normálně. Před posledním zapnutím jsem cítil zápach, jako když řešete plast, ze kterého je tvořena deska, graf. karta a jiné komponenty. Nejspíše se tam něc spálilo .Prosím o pomoc. Děkuji

Ještě se chci zeptat... Je možné, že je nějak požkoze i CPU, když PC naběhlo? Dostal jsem se normálně do Win., ale s jinou klávesnicí... Stou klávesnicí (HP), která tam byla v době "ůrazu" to nešlo zaapnout vůbec, LEDky na kláveesici jen blikaly. Takhle když jsem připojil klávesnici(Genius), tak PC naběhl. LEDky na klávesnici bklikly jen 2x a PC naběhl. Je tedy možné, že je požkozen i jiný HW? Díky