Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem avatar na ICQ

Ahoj,
čím kde jak se mění na ICQ ta fotka (avatar)? Já už to dělal dceři snad 100x a v Mirandě se mi nezobrazuje. U jiných ano.
Nemusí se někde něco povolit, aby se druhým zobrazovala?

A akeho ICQ klienta pouzivas? Ja tu mam normalny ICQ 5.03, a ked si otvorim okno akokeby som chcel niekomu pisat, a kliknem vedla toho mojho "obrazku" co mam vybraty (mam len jeden zo standardnych, nie fotku, ten moj obrazok sa zobrazuje tomu komu pisem), kliknem na "image gallery", otvori sa image gallery a tam si viem vybrat svoj obrazok bud niektory zo standardnych, alebo je tam aj sekcia "My Photos", v ktorej nemam momentalne ziadne fotky. Asi mas na mysli to.

//edit: inac na tom webe pisu ze "Your photo must be in JPG or GIF format, less than 50K", ci to splnas (max. 50kB)

Ked tak na to kukam, tak ja mam nastaveny v ICQ (v programe) nejaky obrazok z galerie. A ked idem na web (na tu linku co dal JF vyssie) tak tam nemam nastavene nic. Z toho mi vyplyva: to co nastavis na webe nie je to iste co nastavis v programe (a to co nastavis v programe sa zobrazuje ostatnym).

P.S. ale nie som si isty ako to ma fungovat, mozno im to na webe este poriadne nefunguje. Ja by som si nastavil vlastnu fotku z ICQ (z programu) cez to image gallery a myslim ze by sa potom zobrazovala aj ostatnym.

Já když včera viděl tuhle diskuzi tak jsem zkusil v qipu /což je dle mě dost dobrá náhrada icq/ www.qip.ru (čeština se dá najít) tu ikonu změnit. Nahrál jsem si tam tohoto tanka z poradny a dneska jsem obdržel první pochvallné zpráva. Včera to ale nějak nefungovalo. Ale nevím jestli je ta ikona pláclá na serveru nebo na tady na mém počítači /mám veřejnou ip tak to možná ostatní můžou načíst/.