Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem avatar na ICQ

Ahoj,
čím kde jak se mění na ICQ ta fotka (avatar)? Já už to dělal dceři snad 100x a v Mirandě se mi nezobrazuje. U jiných ano.
Nemusí se někde něco povolit, aby se druhým zobrazovala?

Já když včera viděl tuhle diskuzi tak jsem zkusil v qipu /což je dle mě dost dobrá náhrada icq/ www.qip.ru (čeština se dá najít) tu ikonu změnit. Nahrál jsem si tam tohoto tanka z poradny a dneska jsem obdržel první pochvallné zpráva. Včera to ale nějak nefungovalo. Ale nevím jestli je ta ikona pláclá na serveru nebo na tady na mém počítači /mám veřejnou ip tak to možná ostatní můžou načíst/.