Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde vypnout

Zdravím mám takový problém můj notebook nejde vypnout přes start jenom se oběvý přesýpací hodiny a na nic nereaguje. Tlačítkem to jde a to trvá dost dlouho, když vyndám baterie jak hlavní tak i tu malou jako do hodinek a jedu na napájení ze sítě tak je vše v pořádku. Zkoušel jsem s formátovat disk a nainstalovat ovladače znovu. A nic. Poraďte prosím dekuji

Otevři si příkazový řádek ve Windows a napiš:

shutdown -s -f -t 0

Popis příkazu:
vypni počítač, na nic nečekej, teď hned!

Když ti to projde, tak je na vině nějaký program, který se nechce ukončit. Nějaká služba ve Windows, program na pozadí.
Vyzkoušej nouzový režim, tam se nenačítají programy po spuštění a některé služby jsou vypnuty. Tam se vypne?
Jinak pro eliminaci programů-služeb použij: příkaz msconfig (kde vše vypneš a budeš postupně přidávat). Tak zjistíš "vadný" program.

Ahoj, taky mi nejde vypnout notebook. Když ho dám vypnout přes start, tak napíše vypínání a takové věci jak normálně, ale pak monitor je černý, začne foukat ventilátor na plné pecky a začne svítit dvd mechanika, jako by se restartoval, ale to je všechno - a tak zůstane. Ten " shutdown -s -f -t 0 " to vůbec nebralo - sice začlo to vypínat, ale zbytek tak jak jsem psal výše. Mám to celé znova nainstalované, ale bez úspěchu. Zpočátku jak to začalo dělat, tak po nějaké době jsem dával opravovat notebook - něco s grafikou. Myslel jsem, že když to přeinstaluju bude konec, ale nic. Už si nevím rady co s tím