Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System Mechanic 5, zdarma

V časopise PC World, číslo 2/2006 je na straně 38 User ID a Serial Number pro System Mechanic 5.

Podle téhle stránky www.tomdownload.com/utilities/optimizers_diagnosti cs/system_mechanic_5.htm stojí licence pro verzi 5 asi 60 dolarů je teda možný že to S/N bude fungovat jen s verzí na CD.

To ale nevadí, časopis stojí 105 Kč.

Pavel

[mod]slouceny informace (Jan Fiala) (Jan Fiala)[/mod]

Specialni edici je myslena instalace, ktera se nachazi na CD vyse uvedeneho PC Worldu, predpokladam, ze je to z toho jasne poznat.

Z tohoto threadu byly vymazany zbytecne dotazy, odpovedi a dohady se souhlasem jeho autora.
Navic jsem to osobne overoval, abych usetril praci dalsim uzivatelum.

Kdybys sem nepsal zbytecne poznamky o cenzure, mohla by byt poradna daleko prehlednejsi