Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zprovoznit staré televizní hry?

ahoj, vyhrabal sem doma staré televizní hry...

http://img19.imageshack.us/img19/1064/18102009263.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/1714/18102009265.jpg

bohužel sem našel už jen klávesnici, hroooomadu kazet a propojovací kabel mezi televizí a klavesnicí... schází mi adaptér do zásuvky... vyfotil sem jak vypadá ten vstup... nevíte kde by se to dalo sehnat nebo jestli by to šlo alespoň nějak vyrbobit?

http://img30.imageshack.us/img30/5638/18102009261.jpg

díky moc

na spodku tohoto "přístroje" budeš mít nálepku, kde by mělo být napsáno, jaká voltáž a jaký proud toto zařízení potřebuje. Podle toho si kup náhradní (univerzální) zdroj. Pokud tam nebude vyobrazena polarita konektoru, bývá to většinou tak, že "+" je na vnitřním kolíku, "-" na vnějším "obalu".

tieto televizne hry su vacsinou piratskou kopiou Nintendo NES 8bit systemu, preto su tam hry ako Mario Bros a podobne. namiesto stareho hardveru je mozne pouzit Nintendo NES emulator, stiahnut par ROMiek a mozte hrat na PC v superkvalite obrazu na monitore...

A kolko to zvlada prud? (Ampere). 49Kc je tak malo ze to snad bude aj spinany zdroj a ten by mal drzat presne 9V takze to neni az tak zle. Ale priprav si k tomu hasicai pristroj lebo za 49Kc to bude kvalita jak svina :-)
Ked to zvlada aspon 0,9Ampera tak je to OK. A aj keby si to odpalil tak to nebude ziadna skoda :-) (ono ta hra je stejne uz mozno pokazena kvoli starnutiu suciastok).