Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sound blaster audigy platinum

Dobrý den.Potřebuju poradit se starší ZK. sound blaster audigy platinum s DO panelem.Zvukovka po instalaci ovladačů funguje,avšak DO panel nemůžu rozběhat.Dálkové ovládání vůbec nereaguje.Potřebuje panel na dálkové ovládání s výstupy nějaké speciální ovladače?

Bude se to sice zdát hodně debilní rada ale v praxi většinu pokažených dálkových ovladačů od tv tunerů a bezdrátových myší se daří "opravit" výměnou bateriíí. Zkoušels druhé ?