Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte "internetovou" platební kartu

Ahoj lidičky,

tak jsem tak přemýšlel o "internetové" platební kartě. Mám na mysli takovou, se kterou se dá platit v internetových obchodem (u nás i v EU) s tím, že uskutečním jen pár nákupů za rok. Proto hledám kartu s levným účtem v bance (nízký poplatky), pokud možno s možností "zamknutí" a "odemknutí karty. Zatím jsem se díval jen na eBanku, pár věcí mi není jasných, ale to půjde vyřídit tel. dotazem.

Má někdo z vás dobrý zkušenosti s takovým typem karty a můžete mi něco rozumnýho doporučit? Účet mám v ČS ale nebráním se i řešení mimo ČS. Zajímají mě praktický zkušenosti, ne marketingový výlevy v laciným letáku.

Děkuji
Pavel

Ještě jsem si vzpomněl, k penzijnímu pojištění u Credit Suisse,
ve spolupráci s Winterthur jsem vyfasoval embossovanou VISA
úplně zadara na rok s bonusem 300 Kč a možností po první úložce
nakoupit za 40.000 Kč na dluh. To se dost hodí jako záložní karta,
když někde v cizině svoji jinou kartu ztratím nebo mi ji šlohnou.
Pokud v dalších letech realizuju nějaké nákupy nad 35.000 Kč,
tak pořád neplatím žádné poplatky.