Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co jsem to chytil?

Pěkný večer,
při běžné kontrole mého PC mi SUPERAntiSpyware našel toto:

Trojan.Agent/Gen-HackPatch (1 items)

Šlo to v pohodě odstranit. Když jsem se zeptal strýčka G tak mi nebyl schopen odpovědět co je to za smetí. Věděl by někdo z vás co jsem to vlastně chytil?

Děkuji

Win XP home sp3
neprivilegovaný účet.

loading...

Ale ne :-) takový hazardér nejsem, žádná hardkoresuperlevnéporno stránka to nebyla (www.superslavia.com) . Jiné prohlížeče se prostě chovali normálně a po 14 dnech mně tam opět pustil i Firefox. Jen mně napadlo coto a odkud asi . No nic problém jsem odstranil já jen chtěl vědět co by to asi tak mohlo být protože Google se k tomu nevyjádřil. :-)