Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DC

Pokud jste někdo na DC, jaké používáte huby a jaký SW? Já mám StrongDC++1.00cvs132, stahování se mi zdá pomalé a protože jsem pouze passive, tak mám málo zdrojů. Jsou nějaké rychlejší huby? Nebo je něco rychlejšího než DC?

Samozřejmě nejde o stahování nelegálních věcí.:-D:-D:-D

Tak seznam hubu s aktiv uzivateli ti tezko nekdo da.

Jinak co stahujes na DC, kdyz ne nelegalni soft ?

Ja taky sem tam vyuziju StrongDC a najdu si nejakej ceskej hub, kterej nenuti sdilet gigabyty nelegalnich dat.