Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DC

Pokud jste někdo na DC, jaké používáte huby a jaký SW? Já mám StrongDC++1.00cvs132, stahování se mi zdá pomalé a protože jsem pouze passive, tak mám málo zdrojů. Jsou nějaké rychlejší huby? Nebo je něco rychlejšího než DC?

Samozřejmě nejde o stahování nelegálních věcí.:-D:-D:-D

Tak seznam hubu s aktiv uzivateli ti tezko nekdo da.

Jinak co stahujes na DC, kdyz ne nelegalni soft ?

Ja taky sem tam vyuziju StrongDC a najdu si nejakej ceskej hub, kterej nenuti sdilet gigabyty nelegalnich dat.

Podle mých pokusů je to dost diskutabilní. Nedávno jsem vyzkoušel nějaké torrenty, které nejsou příliš používané souběžně v programu uTorrent a BitComet. Zajímalo mě, který bude lépe stahovat. No a zjistil jsem, že každý fungoval zcela jinak. Některé soubory se stáhly dříve v jednom, jiné v druhém programu. Nakonec zvítězil BitComet, ale uTorrent naproti tomu stáhnul i věci, které BitComet vůbec nepřipojil (v menší míře ovšem i naopak). Naproti tomu BitComet stahoval o poznání rychleji, což v mé volbě programu nakonec převážilo.

Zalezi, jake chytnes spojeni na klienty, protoze se taha jen s par zdroju.
Pokud je spojeni pomale, vyplati se bud odstrelit nektera problematicka pripojeni a tim uvolnit misto rychlejsim nebo treba stahovani zastavit a spustit znovu - pak se pripojis na jine zdroje. To je mozna i tvuj pripad pri testovani...

A ako vlastne take torenty fungujú? Nemám na mysli princíp, ten poznám, ale kde je vlastne zdroj? Niekto ho dá zdieľať a akonáhle ho niekto stiahne, tak ho zdieľa on? Ide o to, že ak niečo niekto začne sťahovať, tak sťahuje od ostatných, ale niekto musí začať ťahať ako prvý a ten to ťahá odkiaľ?